profesjonaliści twierdzą, że jest całkowicie w porządku, aby wybrać sytuację.

I to nigdy nie było bardziej widoczne niż w naszym najnowszym odcinku Good Moves, który zawiera rdzeniowy trening jogi z Andreą Russell, instruktorem jogi z siedzibą w Nowym Jorku.

Wielu uczniów uważa rdzeń jako sześciopakowe mięśnie z przodu ich ciała, ale tak naprawdę można myśleć o tym jak o lufie łączącej dolną część ciała i górną część ciała, mówi. Oznacza to, że twoje mięśnie pleców i twoje skośne są uwzględnione i mogą pomóc we wszystkim, od poprawy postawy po ułatwienie poruszania się po całym świecie każdego dnia. Aby wzmocnić swój rdzeń, obejrzyj powyższe wideo lub przewijaj 11-minutowy przepływ jogi Russel.

Wypróbuj tę jogę do treningu podstawowego dla siebie

1. Krowa kota: z czterokrotnej pozycji przepływ przez kilka cykli krów kotów. Upuść brzuch, podnosząc kość ogonową i głowę do krowy. Wydech, zaokrąglając kręgosłup, wpatrując się w pępek, rozprzestrzeniając się przez łopatki dla kota. Oddychaj, gdy patrzysz i wydychasz, gdy zaokrąglasz.

Powiązane historie Istnieją pewne słynne spory, które nie mają wyraźnego zwycięzcy. Bieganie kontra wirowanie. Netflix kontra Hulu. Wnętrze kontra zewnętrzna część ciasteczka Oreo. A w świecie makijażu ta sama zasada dotyczy eyeliner kontra tusz do rzęs, w którym całkowicie nie jest jasne, co króluje.

Zapytaj dowolnego makijażu, które produkty musisz podkreślić oczy, a oni powiedzą ci, abyś użył ich dwóch w tandemie, aby uzyskać najlepsze efekty. Ale jeśli rano wybiegniesz za drzwi i masz tylko czas na jeden? Plusy twierdzą, że w porządku jest wybrać sytuację. Ale podobnie jak w przypadku hot dogów w porównaniu z hamburgentami, to od ciebie zależy, który wolisz, ponieważ to, co sięgasz, zależy w dużej mierze od wyglądu, który próbujesz osiągnąć. Niezależnie od tego, czy chcesz sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe, jaśniejsze czy odważniejsze, oto dokładnie, jak to zrobić w mgnieniu oka.

Jeśli chcesz sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe: tusz do rzęs

Zdjęcie : Urban Decay

Kup teraz: Urban Decay Cosmetics Lash Freak Volumizing & amp; Wydłużający tusz do rzęs, 26 USD

Tinmena natychmiast podnosi i otwiera oko, jednocześnie dając oko definicję, mówi globalny makijaż Urban Decay, Steve Kassajikian. Ale aby tak się stało, musisz zastosować produkt we właściwy sposób. Wyjaśnia, że ​​użycie zbyt dużej ilości produktu może sprawić, że rzęsy wyglądają na gęste i zlepione, co powoduje, że twoje oczy wyglądają ciężko i obciążone. Zacznij od zwinięcia rzęs, a następnie nałóż swój tusz do ruchu w tę iz powrotem w korzeni i zakończ wszystko za pomocą końcówki. Ale nie pomijaj najważniejszego etapu zwijania! Nie curling dodaje cienie oko, podczas gdy ich zwijanie ich przyciąga ich w górę, dzięki czemu oko wydaje się bardziej otwarte i obudzone, mówi artystka makijażu Natalia Thomas. Wreszcie, nie pomijaj dolnych rzęs, ponieważ wsuwanie ich w tusz do rzęs pomoże jeszcze bardziej otworzyć oczy.

Jeśli chcesz sprawić, by oczy wyglądały jaśniej: Eyeliner

Zdjęcie: Dior

zakup teraz: diorshow in & amp; Wodoodporny eyeliner, 34 USD

Aby sfałszować osiem godzin snu, będziesz chciał podwoić się na wkładce, używając klasycznej czerni na wierzchu i neutralnego lub lekkiego odcienia brzoskwini w linii wodnej. Daje to rzęsowi bardziej obszerny wygląd, mówi Thomas, szczególnie gdy używasz ołówka Kohl na spodzie górnych rzęs, koncentrując się na zewnętrznym rogu. FYI, używając ciężkiej ilości czarnego eyelinera wokół całego kształtu oka, sprawi, że twoje oczy będą wyglądać mniejsze.

Jeśli chcesz sprawić, by twoje oczy wyglądały odważniejsze: Eyeliner i tusz do rzęs

Zdjęcie: Pat McGrath Labs

Kup teraz: Pat McGrath Labs Extreme Precision Eye Duo, 25 USD

Powiązane historie Jak masz tendencję do spadania w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę, cóż, [gesty ogólnie na wszystko]. Ale w świetle braku ludzkiego połączenia, którego doświadczamy, ponieważ przestrzegamy społecznych wytycznych, aby spowolnić rozprzestrzenianie się Covid-19 i ogólne obawy o to, jak ta pandemia wpłynie na nas i naszych bliskich, radzimy sobie bardziej regularnie WYJŚCIE Z NASZYM KORLICZNIKI niż kiedykolwiek. Po tym początkowym cześć często istnieje niezręczna przerwa. Bo tak naprawdę, co możesz powiedzieć? Na przykład, kiedy wiesz, że twój przyjaciel właśnie stracił pracę, lub nie widział osoby IRL od trzech tygodni lub po prostu … istnieje podczas tego dystopijnego koszmaru, jak się masz, dość płasko. Czy istnieją inne sposoby, aby powiedzieć, jak się masz, które są bardziej pomocne i mniej poza dotykiem?

W dzisiejszych czasach rozmowy mogą wydawać się niezręczne, ponieważ istnieje to zbliżające się tło, jak nie jest normalne nasze życie, mówi terapeuta relacji Debra Roberts, LCSW, autorka Protocolu w związku: jak rozmawiać, denerwować i budować zdrowsze relacje. To sprawia, że ​​wahamy się, aby wyciągnąć rękę, ponieważ w większości wszyscy mamy do czynienia z tymi samymi stresorami i obawami. Ale nie pozwól, aby cię to powstrzymało: skontaktuj się z, sprawdź, przywitaj się i pozwól ludziom, na których ci zależy, wiedzą, że o nich myślisz.

Nawet jeśli się czujesz Nierszczepne, niespecyficzne i ogólnie nie są pomocne, nadal możesz zadawać lepsze pytania, które są podobne w duchu, jeśli trochę przeformułujesz. Skoncentruj się na tym, jak twoi bliscy są zajęci i bawią się, i pozwól, aby rozmowa się rozwijała.

Kiedy się zameldujesz i zadają drugą osobę pytanie, pamiętaj, aby posłuchać ich odpowiedzi, mówi Roberts. Choć może się to wydawać niepotrzebnie wspomnieć, czasem, szczególnie w dzisiejszych czasach, mamy wiele na myśli i możemy się dostroić, czekając na naszą kolej na rozmowę. Więc jeśli wiesz, że musisz porozmawiać lub odpowiedzieć, powiedz to z góry.

Powiązane historie

Okazuje się, że zabranie baletowej Barre do studia fitness było inteligentnym ruchem. Barre Studios stały się najbardziej rozpowszechnionym (i najszybciej rozwijającym się) rodzajem treningu na butikowej scenie fitness, a niektóre marki Barre pulsują po 100 lokalizacjach.

, podczas gdy prawie wszystkie studia Barre używają podobnych rekwizytów -Podobnie jak barra baletowa, tonujące piłki i wolne masy-każda marka ma swoją własną atmosferę, etos i metodę, aby uzyskać długie, szczupłe kończyny.

Oto nasz przewodnik po wybrzeżu, In, In Brak szczególnej kolejności, dla studiów rzeźbiących i tonowych, które podłączą cię do ciała tancerza (z pewnym wysiłkiem i pota). —Melisse Gelula

Zdjęcie: Barre3

Pure Barre

Ten 55-minutowy trening harmoniqhealth.com rośnie z błyskawiczną prędkością . Z swojej siedziby Barre w Kolorado założycielka Carrie Rezabek Dorr wydaje nowe ruchy i muzykę, aby towarzyszyć zajęciom w całym kraju. Każda z nich podąża za znormalizowaną sekwencją wzmacniającą – ciałem, uda, siedzenie, a następnie abs. Pure Barre używa rekwizytów – nawet ściskaliśmy wyściełaną matę jogi między naszymi udami zamiast piłki podczas chrupnięcia. Mimo to Pure Barre jest prawdopodobnie najłatwiejszą klasą Barre dla początkujących, według Rezabek Dorr, który mówi, że jeśli możesz trzymać Barre, masz to. (Ponad 200 lokalizacji) www.purebarre.com

Zdjęcie: Well+ Good

Metoda Dailey

Powiązane historie Nowość może nadać bardzo potrzebną iskrę dla życia seksualnego, która wydaje się rutynowa, ale kiedy przeżywasz dni kopiowania pandemii, musisz stać się wyjątkowo kreatywny. Zaczyna się od kultywowania bardziej romantycznej atmosfery w domu. I nawet jeśli jesteś kimś, kto spędzał w dzisiejszych czasach znacznie więcej czasu, tworzenie tego środowiska nie musi być super-dificult; Różne pomysły na oświetlenie nastroju mogą przejść długą drogę.

Oczywiście fantazja seksualna jednej osoby może być erotycznym koszmarem innej osoby, co obejmuje oświetlenie nastroju. Na przykład wielu uważa klasyczny światło świec za zagłębienie w romansie, podczas gdy inni boją się, że stają się zagrożeniem pożarowym w pasji. Niektórzy uważają fiolet za głęboko seksowny kolor dla sypialni (patrz: Moja dorastająca obsesja na punkcie czarnych świateł). Inni mogą myśleć, um, nie chcę czuć, że mam noc tantryczną z Barneyem dinozaurem.

Wszystkie punkty są ważne, a ostatecznie oświetlenie nastroju może przybierać formę wszystkiego, co naprawdę Sprawia, że ​​wyglądasz i czujesz się lepiej. Dla wielu ludzi ładne oświetlenie polega na poczuciu pewności siebie we własnej skórze, psychoterapeucie i terapeucie seksualnym Vanessa Marin, która wcześniej powiedziała Well+Good. Miękkie oświetlenie pomaga im się zrelaksować i wyłączyć ich samoświadomy mózg.

Mając to na uwadze, mamy coś do włączenia dla każdego, no cóż, podnieconego. Poniżej znajdź osiem różnych pomysłów na oświetlenie nastroju, aby zniszczyć swój płomień.

8 różnych pomysłów na oświetlenie nastroju, które pomogą ponownie zniszczyć romantyczną iskrę

1. GE VINTAGE BUMBER Glass LED żarówki, 13 USD

Według badań dostawcy oświetlenia Electrical Direct, najpopularniejszym kolorem oświetleniowym słynnych scen seksu w filmie jest bogaty karmelowy brąz. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, rozważając zamierzenie jasnych białych żarówek w swoich lampach za pomocą tych kulek w stylu Edison.

Kup teraz: GE Vintage Burmber Glass LED żarówki, 13 USD

Powiązane historie Wiele (i mam na myśli, że wiele) korzyści z retinolu dla skóry jest dobrze udokumentowanych. Składnik zalecany przez dermatolog robi wszystko, od leczenia trądziku, po obrót komórek, po wspomaganie stymulacji kolagenu. Biorąc pod uwagę, że znamy znaczenie używania retinolu, a także znaczenie mycia twarzy, dlaczego nie połączyć tych dwóch? Właśnie to robi, odnawiający skórę retinol24 Olay Retinol24. Olay Retinol24 Odnowienie skóry Retinol Cleanser-7,00 $ Sklep teraz

Niezależnie od tego, czy próbujesz usunąć trądzik, rozjaśnić ogólną matkę, czy pomóc z drobnymi liniami-relacją, witaminę A Pochodną, ​​jest „być może najlepiej wprowadzonym składnikiem my, my Muszę poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek ”, powiedział Dermatolog i dyrektor ds. Badań kosmetycznych i klinicznych w dermatologii w Mount Sinai Hospital, Joshua Zeichner, MD, wcześniej powiedział Well+Good.

, podczas gdy niektórzy sugerują, że to sugerują Retinoidy mogą powodować zaczerwienienie lub podrażnienie dla osób z wrażliwą skórą lub gdy są stosowane zbyt często, retinoidy nie muszą podrażniać – to nie jest część ich sposobu działania, takiego jak laser lub skórka chemiczna, w której uszkodzenie skóry jest w rzeczywistości częścią częścią O tym procesie, Frauke Neuser, MD, dyrektor generalny Olay, wcześniej powiedział redaktorom podczas premiery linii Retinol24 marki.

, w rzeczywistości, wykorzystując retinol w formule zmycia, może być może pomóc w tym, co mogłoby pomóc złagodzić niektóre niepożądane efekty, WHI Le nadal pozwala skórze skorzystać z aktywnego składnika. W tym środku czyszczącym kompleks retinolu pomaga równomiernego, wygładzić, rozjaśniać i minimalizować pojawienie się porów, podczas gdy niacynamid hydraża i złuszczają kwas salicylowy. I prawdopodobnie po prostu czerpasz korzyści z składnika bez wad.

Powiązane historie Wyobraź to sobie: niezależny pisarz wellness (który czasami pisze o seksie) idzie na randkę (err, kawa, powiedzmy) z trenerem crossfit związanym z mięśniami. Idąc, by wziąć filiżankę Joe, próbuję niezręcznie rozmawiać z fibio-bodowanym mężczyzną, mówiąc mu, że: badałem suplementy, które możesz wziąć, aby zwiększyć swoje libido! (Tak, mój głos powiedział to tonem zasługującym na wykrzyknik. Smoooooth.). Podobnie jak jest to żołnierz pierwszej randki, nie bierze tego flubu z żadnym insynuacją. Zamiast tego mówi mi, że jako osobisty trener i trener lubi rozmawiać ze swoimi klientami o ich libido, mówiąc, że nagłe niskie libido może być oznaką słabego powrotu do zdrowia.

Teraz ma moją uwagę, na pewno ci to powiem. Ale zastanawiam się: a) Jak to prawda i b) Jeśli tak jest tylko w przypadku mężczyzn, którzy w końcu są lepiej zbadani niż kobiety. W przeszłości przeczytałem nagłówki, które wynikały z badania przeprowadzonego na tematach seksualnych mężczyzn i ćwiczeń, które wykazały, że ćwiczenia mogą zmniejszyć pożądanie. Zastrzeżenie ustaleń? Tylko wtedy, gdy jest to naprawdę, naprawdę uciążliwe i przedłużone ćwiczenia (jednak inne badania takie jak ten i to wykazały, że ćwiczenie zwiększa testosteron i libido u mężczyzn – zwłaszcza tych, którzy są siedzące lub wykonują bardzo mało aktywności fizycznej). Ale biorąc pod uwagę reputację Crossfit za to, że jest hardcore, nie jest to zbyt zaskakujące, że mój kumpel (nie @ ja, randki jest mylące) wyciągnął wniosek, że powinien zapytać, czy jego sportowcy doświadczają niższych libido.

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Odkryj sklep

Jeśli byłeś wśród milionów Amerykanów, którzy zaczęli pracować w domu wśród pandemii, dowiedziałeś się, że nowość pojawiania się w spodach dresowych naprawdę nigdy się nie znika. Jeśli wróciłeś do biura lub planujesz powrót, wiedz, że nie musisz zostawiać przytulnych ubrań. Lezé Etykieta stworzyła całą markę wokół wygodnego, ale eleganckiego salonu, którą można nosić na kanapie, w biurze i gdziekolwiek pomiędzy.

Lezé Etykieta została założona w 2017 roku po tym, jak Tanya Lee została zainspirowana zdolnością Jej przyjaciółka, a teraz partnerka biznesowa Karen Lee musiała bezwstydnie nosić piżamę supermana publicznie. Postanowili stworzyć linię, która ucieleśniała ten komfort w sposób, który był odpowiedni do biura.

Nasza gwiazda północna zawsze była tworzenie wolnego czasu, który wydaje się jak PJS, mówi Karen. Kiedy myślimy o sylwetkach, zwykle jest to bardzo ponadczasowe cięcia, które można nosić obie w pracy, ale nadal jest wystarczająco wygodne, aby można było toczyć się po podłodze, i nie było nic, co utrudniłoby ten komfort. Na przykład Tanya nienawidzi Zippers. Ma wendetta przeciwko zamkami błyskawicznymi, więc nie ma zagadek – tak projektujemy.

Wszystkie ich ubrania są wykonane z recyklingu sieci rybackich. Burzy mózgów pomysłów na ponowne wykorzystanie odpadów podczas tego procesu i faktycznie próbowaliśmy wielu różnych rodzajów odpadów, od odpadów kawy po odpady z tworzywa sztucznego, mówi Tanya. W branży modowej skupiono się na przekształcaniu plastikowych słomek i butelek w odzież. Ale zdali sobie sprawę, że sieci rybackie mogą mieć większy wpływ.

Powiązane historie Na tym świecie jest kilka rzeczy, które jestem gotów wydać 495 USD. Może lot do Kalifornii. Na pewno część mojego czynszu. Ale produkt do pielęgnacji skóry? Musiałbym wziąć poważną przerwę (i obliczyć, czy byłbym w porządku, aby przejść cały miesiąc, jedząc ciecierzycę w puszkach), zanim przesunął kartę kredytową.

To powiedziawszy, Sephora sprzedaje surowicę o wartości 495 USD – perricone MD Neuropeptyd wygładzanie twarzy – jest to znane z zastosowania zastrzeżonej technologii neuropeptydowej w celu aktywowania odnowy powierzchni skóry, czyniąc ją zmieniającą grę dla rzeczy, jak Tullness, Detcholation, pod podmiotem podmuch -Koła, cienkie linie, zwijanie skóry i zmarszczki. A jeśli wierzyć recenzjom produktu, to prawdziwa okazja. W ciągu pewnego dnia zacząłem widzieć pozytywne zmiany w mojej skórze – nie tylko toningiem, ale tak naprawdę odpycha lata, napisał jeden fan. Używałem tego od 10 dni każdej nocy i rano, a moja skóra jest mocniejsza, aksamitna gładka i tak jasna, odbijała się echem.

, podczas gdy recenzje są w przeważającej mierze pozytywne, jeśli nie jesteś w stanie skontaktować się Tyle gotówki, nie musisz czuć się pominięty.